Переобладнання автобусів

 

   Ще одним видом діяльності нашої компанії є переобладнання автобусів під різні потреби наших клієнтів.

 

   Одно з основних видів переобладнання освоєне нашими фахівцями є переобладнання різних автобусів для перевезення людей з обмеженими можливостями. Після переобладнання ці автобуси призначені для перевезення інвалідів з порушеннями опорно-рухових функцій, у тому числі в кріслах-візках. Усі роботи виконуються відповідно до вимог нормативних документів, які діють в Україні.

 

    -1    vostanovlennuy invalid

  Можливе встановлення в автобусі спеціального транспортного підйомного пристрою для посадки інвалідів у кріслах-візках у салон транспортного засобу з метою здійснення ними необхідних поїздок. Підйомні пристрої вітчизняного виробництва, що застосовуються, конструкція майданчика підйомного пристрою дозволяє легко в'їжджати або з'їжджати інваліду в кріслі-колясці, підйом або опускання інваліда в КК здійснюється плавно, без ривків. Конструкція майданчика підйомного пристрою дозволяє легко в'їжджати або з'їжджати інваліду в КК.

  Конструкція майданчика підйомного пристрою не допускає мимовільне скочування під час підйому або опускання. Управління підйомним пристроєм, встановленим біля дверей, розташованих у базі, здійснюється з пульта. Гідравлічні платформи забезпечують надійне та плавне піднесення навіть для важких інвалідних крісел. Установка підйомного пристрою не вносить змін до конструкції систем активної безпеки транспортного засобу. У транспортному положенні після експлуатації підйомника він компактно складається в салоні і не перекриває вихід, дозволяючи використовувати транспортний засіб у звичайному режимі.

  

   Ще один вид переобладнання, полягає у зміні модифікації місто, передмістя.

   Фахівці нашого підприємства готові запропонувати до Вашої уваги одну або кілька компонувальних схем планування салону.

    Можливе кольорографічне оформлення переобладнаного автобуса.

  Після проведення робіт надаються всі необхідні документи для оформлення переобладнання у сервісно-територіальних центрах МВС.

  

  

   

                        

Зв'яжіться з нами:

 

Тел: (063) 836 38 63