Спеціальні кузови фургони

 

     Однією з перспективних напрямів нашого підприємства є виробництво спеціальних кузовів-фургонів.

20200330 161057  

Спеціальний  автомобіль - аварійна майстерня, призначений для транспортування та використання обладнання ремонтними бригадами в місцях аварій та проведення ремонтів. Конструктивне виконання та комплектація фургона автомайстерні сильно залежить від призначення та виду виконуваних аварійно-ремонтних робіт. Залежно від призначення, автомайстерні вже мають певний "базовий" набір обладнання та інструментів, який, втім, можна змінювати та доповнювати - все залежить від специфіки Замовника.


Аварійні майстерні можуть комплектуватися широким спектром обладнання та інструменту, це можуть бути дизельні генератори, зварювальні апарати або електричні), свердлильні, токарні верстати, верстати, лещата, інструментальні шафи та ящики, різний інструмент.


Виділяють такі стандартні моделі пересувних майстерень:


• Пересувні аварійні водопровідно-каналізаційні майстерні;
• Пересувні аварійно-ремонтні майстерні газорозподільних станцій;
• Пересувні авторемонтні майстерні без токарного верстата;
• Пересувні авторемонтні майстерні з токарним верстатом.

  

 

Фургон автомайстерні може бути з 1 відсіком (для інструменту та обладнання), а може мати 2 відсіки: пасажирський і вантажний (робочий) відсік.
Пасажирський відсік рапологується на початку фургона (ближче до кабіни автомобіля) і зазвичай має деяку кількість посадочних місць (залежить від розмірів фургона автомайстерні та її типу), розсувне вікно, плафон освітлення, складний столик (опція), обігрівач, одинарні двері та трап для входу.
Вантажний (робочий) відсік розташовується в кінці фургона і зазвичай має глухе (нерозсувне) вікно, плафон(и) освітлення, двостулкові або одинарні двері з трапом для входу, необхідні інструменти та обладнання.

  

 

 Слід зазначити, що дуже часто автомайстерні виготовляються на шасі зі здвоєною кабіною, яка замінює собою пасажирський відсік. У цьому є своя логіка: персонал аварійно-ремонтних служб може перевозитися тільки в кабіні, а в самому фургоні автомайстерні лише перебувати під час стоянки транспортного засобу.

  Пересувні лабораторії (автолабораторії) – за своєю суттю – ті ж самі автомайстерні, але служать іншим цілям – не ремонту та ліквідації аварій, а своєчасному виявленню дефектів - контролю та діагностиці. Мобільні лабораторії виготовляються під певні завдання, наприклад: "лабораторія контролю якості трубопроводів" або "лабораторія неруйнівного контролю" та служать для пошуку дефектів у зварних з'єднаннях трубопроводів, а "електротехнічна лабораторія" використовується для визначення аварійних ділянок електричних мереж.

 Деякі стандартні моделі пересувних автолабораторій:

• Пересувна електротехнічна лабораторія;
• Пересувна екологічна лабораторія;
• Пересувна лабораторія ремонту та обслуговування мережі оптоволоконного кабелю;
• Пересувна хімічна лабораторія;
• Пересувна дорожня лабораторія;
• Мобільна лабораторія неруйнівного контролю якості зварних з'єднань;
• Пересувна лабораторія контролю якості нафтопродуктів;
• Пересувна лабораторія гідродинамічних досліджень.

 

Тел: (063) 836 38 63